نگاهی به کتاب اطلس توانمندی های داخلی شرکت های فناور ایرانی در حوزه کشاورزی (دام، طیور و آبزیان)

  • توسط تحریریه گیلی نو
  • مرداد 11, 1399

کتاب اطلس توانمندی های داخلی شرکت های فناور ایرانی در حوزه کشاورزی (دام، طیور و آبزیان)، که به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تهیه و منتشر شده است به معرفی شرکت های فناور فعال در این حوزه و راهکار های آنها برای حل چالش های موجود می پردازد.

در ابتدای این کتاب، چالش ها و فرصت های کلیدی حوزه دام، طیور، آبزیان و حشرات، در ده بخش تشریح و راهکارهایی که شرکت های فناور داخلی برای حل آنها ارائه کرده اند با راهکار های جهانی، مقایسه و مورد بررسی قرار گرفته است.

در بخش دیگری از این کتاب، زنجیره فعالیت های استارتاپی و زنجیره ارزش در حوزه مدیریت دام، طیور، آبزیان و حشرات به بخش های مختلف تقسیم شده و شرکت های فعال در هر کدام از این بخش ها معرفی می شوند.

همچنین در این کتاب شرکت های فناور با شناسنامه ای شامل حوزه فعالیت، محصول ارائه شده، گروه مخاطب، مدل درآمدی، موقعیت جغرافیایی، سال تاسیس، فناوری های کلیدی معرفی می شوند و محصول آنها مورد بررسی قرار می گیرد.

تفکیک شرکت های فناور داخلی بر اساس فناوری های مورد استفاده در حوزه دام، طیور، آبزیان و حشرات مانند رباتیک و سنسور، ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، پلتفرم آنلاین، نانو، زیست فناوری و… از بخش های دیگر این کتاب است.

در مجموع این کتاب چکیده ای ارزشمند از مشخصات و دامنه فعالیت شرکت های فناور داخلی پیش روی مخاطبان و فعالان استارتاپی قرار میدهد تا با مطالعه این تجربیات بتوانند در این حوزه موثرتر فعالیت کنند. علاقه مندان برای دانلود این کتاب به صورت رایگان، میتوانند به لینک زیر مراجعه نمایند.

https://b2n.ir/498055

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

پر بازدیدترین ها